Gotham city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход
Latest topics
Brannan FrayСъб Апр 06, 2019 8:22 pmThe creator
make it rainВто Апр 02, 2019 12:30 amSunrise▲
V. Save a faceclaimПон Апр 01, 2019 9:05 pmThe creator
Peyton Weaver (λ) /the experiments/ FC: Crystal Reed/ FREEПон Апр 01, 2019 8:56 pmThe creator
dangerous woman.Пон Апр 01, 2019 7:40 amThe creator
Let me tell you all a story without any gloryНед Мар 31, 2019 9:07 pmThe creator
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

View the whole list


Go down
Peter D.
Peter D.
King's Minions
King's Minions
Face claim : Dylan O'Brien
Брой мнения : 5
Join date : 30.03.2019

Let me tell you all a story without any glory Empty Let me tell you all a story without any glory

Нед Мар 31, 2019 8:54 pm


Peter Dawson

Bodyguard of Alycia Mayne|27y.o.|Dylan O'Brien

[You must be registered and logged in to see this image.]
Питър, някога подвизаващ се като Аш, преди години изгуби малкото, което имаше. Сестра му, Хестия, бе погълната от мрака на живота и скочи, за да отнеме живота си. Тогава нещо в Питър, някога подвизаващ се като Аш, умря. Изгуби частица от себе си щом изгуби младото момиче. Почувства се безсилен, виновен, че не е успял да я опази.
Аш, сега подвизаващ се като Питър, трябваше да приеме загубата и да се пребори някак си с болката. Да стои затворен между четири стени и да се обвинява не бе решението на проблема му. Нито пък да посегне към наркотиците. Боксът тогава му се стори едно наистина добро решение. Напрежението можеше да бъде изкарано бързо и лесно, дори и това да значеше, че той ще се прибира вкъщи с посинено око, разбити устни, скули или дори череп. Но той беше добър. А защото беше добър нямаше много натъртвания за които да се грижи когато е сам в апартамента си. Но ако не бе толкова добър нямаше да бъде забелязан от него и да бъде превърнат в бавачка на племенницата му. Първоначално идеята му се струваше някак си лоша, но с течение на времето Питър отново се почувства жив. Чувството, че отново има "сестра", за която да се грижи го караше да се чувства по-жив от преди. Тя го дразнеше, лазеше му по нервите и колкото и да й се ядосваше в професионален план, баткото в него се обаждаше.  
- Защо ми го причиняваш?! - веднъж не бе издържал и се бе развикал на русото момиче. Бе забравил, че е нает да я пази. И вместо да й държи сметка като един бодигард той се държеше като по-голям брат, прекалено притеснен за здравето на малката му сестричка. Не можеше да изгуби и нея, както бе изгубил Хестия.

[You must be registered and logged in to see this link.] @ atf
The creator
The creator
Admin
Admin
Face claim : faceless
Брой мнения : 121
Join date : 19.02.2019
https://gothamcityatwar.bulgarianforum.net

Let me tell you all a story without any glory Empty Re: Let me tell you all a story without any glory

Нед Мар 31, 2019 9:07 pm
Одобрен!
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите