Gotham city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход
Latest topics
Brannan FrayСъб Апр 06, 2019 8:22 pmThe creator
make it rainВто Апр 02, 2019 12:30 amSunrise▲
V. Save a faceclaimПон Апр 01, 2019 9:05 pmThe creator
Peyton Weaver (λ) /the experiments/ FC: Crystal Reed/ FREEПон Апр 01, 2019 8:56 pmThe creator
dangerous woman.Пон Апр 01, 2019 7:40 amThe creator
Let me tell you all a story without any gloryНед Мар 31, 2019 9:07 pmThe creator
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

View the whole list


Go down
Yvette Hayes.
Yvette Hayes.
King's Minions
King's Minions
Face claim : Adelaide Kane
Брой мнения : 34
Join date : 01.04.2019

dangerous woman. Empty dangerous woman.

Пон Апр 01, 2019 1:55 am

"She built a castle from the piece she took from me.
I’m going crazy, think she brought out the worst in me.


"Ивет беше от онзи тип жени, които привличат вниманието единствено с присъствието си. За първи път я видях на летището, прибирайки се от коледната ваканция. Беше облечена цялата в бяло и единственото контрастиращо нещо беше черната ѝ коса и тъмни очила, които сякаш я правеха още по-нереална. В първия момент си помислих колко желая да погледна зад тези очила и да зърна очите ѝ, за да мога да се убедя, че не може да съществува толкова запленяващо същество. Защото очите… чрез тях можеше да се разбере толкова много. Тогава все още не знаех нищо. Но мисля, че дори да можех да се върна в миналото, отново бих извървял целия трагичен път на нашата любов. Или е по-правилно да кажа моята любов и нейната страст.
Още в онзи миг на летището, знаех, че не е жена, която е предназначена само за един мъж. Самата мисъл, че бе женена, но мъжът, с когото бе на летището не бе нейният съпруг, бе достатъчно показателен. В първия момент си казах, че това не ме интересува. Лъжех, но го разбрах в последствие, когато се появи заслепяващата ревност от моя страна. Някак си тя успяваше да изкара както най-доброто, така и най-лошото от мен. Не бях свикнал да ревнувам, по принцип това беше работа на жените до мен. Но не и този път. Не и с тази. Онова, което изпитвах към нея бе забранено по всяко възможно правило и по всеки закон, освен този на сърцето. Моето сърце. Надявах се, че в някакъв етап ще успея да опровергая думите ѝ и да я накарам да изрече онова от което се страхува. И тя го направи.
След половин година, в която намираше момент, в който да вметне своя израз „любовта е само дума“, веднъж не го каза. И аз бях щастлив, защото вече бях решил на къде ще поеме живота ми. Най-сетне бях намерил баланса между доброто и злото в себе си. Това беше Тя. Странно, нали? Аз, който не мислех никога за това да прекарам живота си с една жена започнах да си представям семейния си живот с нея. Правя го и в момента, докато я наблюдавам как разресва тъмната си коса пред огледалото, за да я приведе в нормален вид. Мога да се закълна, че аромата от парфюма ѝ е все още върху и около мен. Момини сълзи. Би трябвало да съм привикнал и да го усещам все по-неосезаемо, но става точно обратното.
Всеки път е като първия, в който видях онова, което исках. Очите ѝ. Блестящи, потайни, но толкова наскърбени. Тогава не знаех защо. Не знам и сега. Но в бъдеще ще разбера, че това не беше скръб. Беше умора от живота, който водеше. Грешна беше тази жена. Но колко беше красива…
Към края на зимата е за това се дочува и тихото горене на дървата в камината. Идилична картина. Но дори и камината да не гореше, разполагах с мисъл, която имаше силата не само да ме стопли, но направо да ме подпали. Само месец и след това бе обещала, че ще напусне съпруга си, който бил напълно наясно с големите ѝ на брой изневери. Само месец и нямаше да се налага да се крием повече. Само месец и тя щеше да е моя за вечността… Колко се лъжех тогава, мислейки си, че тя ще изостави своя неприлично богат съпруг, за живот с мен. Какво можех да ѝ дам аз? Това можеше ли да се сравнява с онова, което ѝ даваше съпругът ѝ? Парите винаги побеждаваха любовта. Това просто не бе честна битка. Или поне не беше в нейната покварена красива душа, която не се обади нито веднъж, за да я накара да помисли поне за миг. Личеше си, че ръката ѝ не бе трепвала нито веднъж докато бе изписвала с красивия си почерк, онези грозни думи, описващи всички места на които бяхме ходили, всички неща, които си бяхме казали и обещали, и всичко, което бяхме направили. Докато четях огромното писмо не чувствах нищо. Емоциите дойдоха с прекалено голямо закъснение и не бяха такива каквито очаквах. Страшното беше, че и до ден днешен части от това писмо ме преследват насън. Грешна беше тази жена… и някога беше моя…"


- родителите ѝ се местят в Готъм малко след раждането ѝ, като това ги прави едни от първите върнали се в града след взрива;
- официално Ивет поема бизнеса с реклама започнат от баща ѝ и го изменя до една от най-добрите пр консултантски фирми на територията на Готъм; неофициално заема и неговото място като информатор за Краля; по един или друг начин, до нея достига информация за всички протичащи дейности през града, а афинитета ѝ към престъпния свят накланя везните на лоялността ѝ
- от три години е омъжена за Бенедикт Хейес, но единственото, което използва от този брак са парите и фамилията му;
Yvette Hayes || 23 || king's minions
faceclaim: adelaide kane
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
The creator
The creator
Admin
Admin
Face claim : faceless
Брой мнения : 121
Join date : 19.02.2019
https://gothamcityatwar.bulgarianforum.net

dangerous woman. Empty Re: dangerous woman.

Пон Апр 01, 2019 7:40 am
Одобрена. Добре дошла.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите