Gotham city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход
Latest topics
Brannan FrayСъб Апр 06, 2019 8:22 pmThe creator
make it rainВто Апр 02, 2019 12:30 amSunrise▲
V. Save a faceclaimПон Апр 01, 2019 9:05 pmThe creator
Peyton Weaver (λ) /the experiments/ FC: Crystal Reed/ FREEПон Апр 01, 2019 8:56 pmThe creator
dangerous woman.Пон Апр 01, 2019 7:40 amThe creator
Let me tell you all a story without any gloryНед Мар 31, 2019 9:07 pmThe creator
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

View the whole list


Go down
Luna Pfeifer
Luna Pfeifer
GCPD
GCPD
Face claim : Nadia Hilker
Брой мнения : 29
Join date : 23.02.2019
Местожителство : Gotham City

You were right about me. I've done things. Terrible things Empty You were right about me. I've done things. Terrible things

Съб Мар 30, 2019 1:09 pm
Luna Pfeifer
25|GCPD|FC: Nadia Hilker

"You were right about me. I've done things. Terrible things."


Дребни кражби.
Продаване на наркотици.
Опит за убийство.
Луна Пфайфър бе преминала през всеки един от забранените стадии на израстване. Не се гордееше с постъпките си, но когато животът е неблагосклонен към теб се принуждаваш да заобикаляш правилата на играта и да създаваш свои, за да оцелееш на улицата. Без майка, с баща пияница, която не знае на кой свят се намира от постоянната употреба на алкохол, Луна бе принудена от малка да се учи на занаята, да живее на улицата, за да може да изкарва прехрана не само за себе си, но и за този нещастник. До дванадесет годишна възраст проси и краде от случайни минувачи и магазини. След това се сблъсква с наркотиците - група двадесет годишни хлапета я пресрещат, за да й предложат по-добре платена работа с която ще може да се измъкне от мизерията. Започва да продава наркотици. Изкарва достатъчно пари, че да се изнесе от домът си, да избяга от бардака в който живее.
Но това не е нищо.
Животът на улицата я прави по-корава, трудно някой може да я заинтригува и спечели. Заради това приема офертата за убийство на някакъв богаташ. Не заради парите, а заради адреналина. И колкото и трудно да звучи за вярване - проваля се.
Затвора.
След като попада в затвора Луна има достатъчно време да преосмисли държанието и живота си. Мисълта че може да стори по-добро и да спре да се самоунищожава я държи до края на пробацията й, а след това се записва в полицейската академия, в която дава всичко от себе си, но не всеки участък е готов да приеме сред своите бивш престъпник. Може би благодарение на всички тези случки и отказа на останалите да я приберат под крилото си Луна в момента се намира в Готъм, борейки се с престъпността.

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите